Şerit Eşleştirme Analizi

Genel Bakış

Personelimiz, müşterilerimiz için rezervasyon sürecini özelleştirmeye büyük önem vermektedir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun hava taşımacılığı çözümünü bulmak için çalışıyoruz. Navlunun ne zaman müsait olduğunu, gerekli teslim tarihinin ne olduğunu ve zamandan veya maliyetten tasarruf etme potansiyeli olup olmadığını size soracağız. Bu ve diğer sorulara verdiğiniz yanıtlar, hava taşımacılığını doğrudan olarak rezerve edip etmeyeceğinize karar vermemize yardımcı olur.

Şu anda Avustralya’da mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımını kullanan kalifiye personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleşerek, tüm yüklerin mümkün olduğunca güvenli, emniyetli ve hızlı bir şekilde sevk edilmesini, nakledilmesini ve teslim edilmesini sağlar.

Tedarik Zinciri

Kelimenin tam anlamıyla dünyadaki her büyük pazarda üretim ve dağıtım kanalları bulunan ve tedarik zinciri yönetimi konusunda anlaşılır bir şekilde gayretli olan bir sektörde rekabet eden, gerçekten küresel ölçekte performans gösterebilecek bir lojistik iş ortağıyız. Öngörülen hizmet ortağımıza yalnızca maliyetleri kontrol altına almaya yardımcı olacak bir model tasarlanması ve sunmamız gerekecektir.

Çözüm

Büyüklük ve karmaşıklıktaki bir şirketin süreçleri küresel olarak entegre etmeye ve standartlaştırmaya ve her coğrafi alanda lojistiği yönetmeye yönelik böylesi bir taahhüdü, Balsan Lojistik kuruluşun iş maliyetlerini agresif bir şekilde yönetme taahhüdünü yerine getirmektedir.

Sonuçlar

İnsanlar başarının motorudur. Küresel Proje Lideri İthalat & İhracat, her seviyeden insanın bir ortaklığın değerini ve işbirliği içinde çalışmanın önemini bilmekteyiz. Tek bir ekip olarak çalışarak, maliyetleri düşürmeye, müşteri hizmetlerini iyileştirmeye ve operasyonlarımızın tüm yönlerinde sürekli iyileştirmeyi yönetmeye odaklanabildik.

Temel Faydalar

En son iletişim, izleme ve işleme yazılımını kullanan kalifiye personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleştiğinde, tüm yüklerin güvenli bir şekilde sevk edilmesini, aktarılmasını ve teslim edilmesini sağlar.

Bu taşıma taahhüdü, taraflar arasında yapılan sözlü veya yazılı anlaşmaların ve önceki yazışmaların tamamını kapsamaktadır. Her iki taraf da bu taahhüde uyacağını beyan eder.

Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcut?

Ödeme yöntemleri, taşıma firmasının politikalarına ve tercihlerine bağlı olarak değişebilir. Taşıma hizmeti almadan önce, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini firmayla doğrulamanız önemlidir.

Ana Özellikler

Her gün müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışarak günümüzün karmaşık, belirsiz dünyasında aynı vizyonu sürdürmeye devam ediyoruz! Bu süre zarfında, hava yoluyla yük taşımacılığı ve ilgili tüm hizmetlerde uzmanlaştık. Dünyadaki tüm büyük havayolları ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma
Şeffaf Fiyatlandırma
Gerçek Zamanlı İzleme
Gerçek Zamanlı İzleme
Depolama İşlemleri
Depolama İşlemleri
Kargo Güvenliği
Kargo Güvenliği
Kolay Ödeme Yöntemleri
Kolay Ödeme Yöntemleri
7/24 Tam Destek
7/24 Tam Destek