Haber & Media

Blog_1

Odak, şirketinizin veya projenizin ihtiyaçlarını karşılamak için lojistik personeli sağlayabilir. Lojistik müdürlerinden depo görevlilerine, lojistik kontrolörlerinden nakliye koordinatörlerine kadar size yardımcı olabiliriz. Tek seferlik projeler için personel, uzun veya kısa vadeli acente personeli sağlıyor, kadrolu personel alımına yardımcı oluyoruz veya lojistik departmanınızı sizin için yönetebiliriz.

Herhangi bir lojistik sözleşmesinin başarısının anahtarı, iyi bir lojistik yönetimidir. İyi yönetimin anahtarı, müşterinin ve işin gerçekleştirileceği ülkelerin ihtiyaçlarını belirleme yeteneğinin yanı sıra ileriye dönük en iyi tavsiyede bulunabilecek konumda olmaktır. Günümüzün uluslararası ve uzak lokasyonlarında, lojistik operasyonlar ve yerel ağlar konusunda deneyim ve anlayış hayati önem taşımaktadır. Ekibimizin uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, lojistik dünyasının kritikliği veya her yönü hakkında ayrıntılı bir anlayışa sahibiz.

Yabancı bir ülkeye seyahat ederken, çoğu insan üstesinden gelmeleri için orada olacak engeller konusunda gergindir. Tam bir deniz mürettebatı toplu halde bir gemi seferberliğine gittiğinde, özellikle uzak bir yere zamanında ve güvenli bir şekilde varmaları zorunludur.

Uzman şirketlerden oluşan ağımız aracılığıyla karşılama olanakları sağlar. Otel rezervasyonları ve taksi düzenlemelerinden, silahlı muhafızlar olsun ya da olmasın eksiksiz bir karşılama tesisine kadar, bu düzenlenebilir.

Girmek için vizenizin olmadığı bir ülkede eşyalarınız için son dakika şartı oldu mu? Sizi günlerce ofis dışında tutan önemli belgeleri müşterinize elden taşımak zorunda kalmaktan bıktınız mı? Focus’un size yardım etmesine izin verin. Bu önemli teslimatlar için personelimiz 24 saat hizmetinizdedir. Bu, işinize konsantre olmanızı sağlar.

Admin

Bir Yorum Bırakın